THE CLINIC - true dentists

cs
Video Play video
Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?> Foto <?php echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($num, ENT_COMPAT) ?>

Recenze

 • Victoria MacIntyre

  I am from the United States. Several years ago, I lost a front tooth cap on vacation. Several dental offices were rude. You, however, told me to come right in. You took a full head panoramic x-ray and carefully replaced the cap. When I went to pay, you said:"No charge. " I was astounded and extremely grateful. Thank you for helping a tourist in need. I shall never forget. Sincerely, Victoria MacIntyre, traveling on a Uniworld river trip.

 • René Melkus

  Vážený pane doktore, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za bezvadně provedené ošetření chrupu. Extrakce horní sedmičky byla bezbolestná a ani večer po operaci jsem nemusel užít Ibalgin, který jste mi přibalil. Ani druhý den nemám otok a žádné bolesti, o zákroku prakticky nevím. Děkuji Vám srdečně a přeji mnoho úspěchů a radosti v osobním i pracovním životě. PS: těším se na další spolupráci. René Melkus

  kurátor sbírek, Technické muzeum

 • Dagmar Dubská

  Vážený pane doktore, ještě jednou Vám děkuji za včerejší "jako vždy" perfektní ošetření mojí maminky. Zub jí už vůbec nebolí, byla též nadšená z Vašeho profesionálního a lidského přístupu. Absolutně Vám, důvěřuji, máte perfektní vybavení, velice šikovné ruce, milý a laskavý přístup, takže jsme se s manželem rozhodli přejít k Vám i s našimi dětmi.

 • Kristýna Dvořáková

  Chtěla bych se prostřednictvím této zprávy podělit o zkušenost s touto klinikou. A hlavně s paní doktorkou. Když jsem se k paní doktorce dostala, měla jsem zuby v hrozném stavu, teď už mě nic nebolí a po hodně dlouhé době si můžu konečně dát oříšky bez strachu, že mě pak budou bolet zoubky :-), také nesmím opomenout hygienistku, která zde dělá skvělé čištění zubů, ta mi zase zachránila dásně před zánětem, a naučila mě jak si mám vůbec správně čistit zuby :-). Velice děkuji, za skvělou péči, a za to že se po 10 letech nebojím jít k zubaři

 • Jay Binkowitz

  I want to thank everyone again for providing me with a great experience and professional service. I was not sure what to expect and was extremely well received. I was also very appreciative that the team were able to take care of me right away so as not to disrupt our vacation time here in Prague.

 • Roman Bražina

  Dentální hygienistka vše popsala, vysvětlila, byla pečlivá a bylo vidět, že svou práci dělá ráda, což se dnes opravdu cení. V dnešní době, kdy si všichni jen stěžují, se zapomíná na chválu, která vám rozhodně patří. Držím palce, abyste mohli svým klientům vždy poskytnout takový zážitek, který jsem si odnášel já.

 • Štefan Ihnat

  Nejlepší zubaři na světě!

  CRITICAL WORKS, CEO

 • Massimiliano Mortillaro

  Best in class service and best in town. If you're a demanding individual for whom exceptional service is the norm, I highly recommend The Clinic for their outstanding behavior. A place where professionalism and top-notch dental care technology meets with friendly service and care for every single detail. Dealing with dental care isn't always a pleasure but the great team at The Clinic repeatedly did everything to make it a hassle-free experience, so far with consistent success.

 • Alexandra Michajlova

  Opravdu skvělý přístup! Podstoupila jsem zde už spoustu různých zákroků a vše bylo na nejvyšší úrovni a bez bolesti! V pátek večer se mi přihodila nemilá věc a pan doktor se vrátil do ordinace a zachránil mě!

Přidat recenzi

Pricelist

Entrance examination (3D X-ray, examination, treatment plan, 60min): 3.900,- CZK
Entrance dental hygiene (90min): 3.500,- CZK
Acute appointment of an unregistered patient: 5.000,- CZK + price for treatment

So far we have treated

 • 3086
  white fillings
 • 1560
  root canals
 • 1850
  ceramic crowns
 • 495
  ceramic veneers
 • 571
  wisdom teeth
 • 362
  implants

Contact

 • Facebook
 • Instagram
 • Linked-in

Adresa

Florentinum

Na Florenci 2116/15,
110 00 Praha 1

With garage parking

Ceník služeb

Komplexní vstupní prohlídka:
3D RTG, mikroskopické vyšetření, sestavení léčebného plánu
Vstupní dentální hygiena
Dentální hygiena
Pravidelná péče
Dentální hygiena pro děti
Ordinační bělení
Kombinované bělení zubů
Kompozitní (bílá) výplň od
Keramická výplň - CEREC od
Ošetření kořenových kanálků od
Korunka
Keramika, metalokeramika, Zirkon
Korunka na implantát
Faseta keramická
Implantát Straumann, Noble Biocare
Extrakce zubu prostá od
Extrakce zubu chirurgická od
Analgosedace
V závislosti na délce ošetření
od
x

Copyright 2022 by The Clinic s.r.o. | made critical
Legal information: VOP, GDPR, CCTV .

We accept credit cards and we are members of BENEFIT PLUS